< Księgarnia | Wystawa (Polska)

Księgarnia | Wystawa (Polska)
2019-02-15 do 2019-03-15 TOTAL&FINAL/Wyprzedaż Garażowa Pamoji/ benefit na Sesamę
Adam Gruba

2019-02-15 do 2019-03-15
TOTAL&FINAL/Wyprzedaż Garażowa Pamoji/ benefit na Sesamę
Adam Gruba

TOTAL&FINAL/Wyprzedaż Garażowa Pamoji/ benefit na Sesamę

Kochani Przyjaciele Pamoji, nadszedł moment, który wszyscy uwielbiamy czyli moment przemian! Można oczywiście narzekać na np. gentryfikację, zamykanie bomby i pieknego psa czy też walkę o bunkier sztuk. Tak czy inaczej, jak już wspomniałem zmiany to coś dobrego, coś co przypomni miastu artystów i kultury "co jest pięć", jak mawiają zaznajomieni z ulicznym slangiem. Dla tych co nie wiedzą co jest pięć krótkie wytłumaczenie: w Krakowie zamyka się miejsca związane z kulturą i sztuką, nie zamykając tym samym ust artystom. Kropka.

My oglaszamy Wyprzedaz Garazowa Pamoji z benefitem na Sesame!

Nazywam się Adam Gruba i jest mi niezwykle miło zawiadować tym procederem przemian :) I robie to z totalną zajawką, ale o tym póżniej.

Szczerze. Jak to widzę? Widzę to tak jak Wy, zróbmy to z energią, którą towarzyszyła nam do tej pory podczas szeregu niesamowitych zdarzeń i wymian energii jakie miały miejsce na Józefińskiej 9. Jako Kapitan Sesamy dostałem informację od Fundacji Razem Pamoja, że całkowity dochód z Wielkiej Wyprzedaży Pamoji zostanie przeznaczony na kontynuowanie misji Sesamy w Yogyakarcie :)

Uroczyście zapraszam do zgłaszania swoich propozycji występów, performaców i koncertów, które uświetną naszą wyprzedaż. Przygotowałem też wystawę WSZYSTICH rzeczy, których doszukałem się w meandrach przestrzeni Ksiegarni/Wystawy i które to są piękne, ważne i pomogą zbudować nowe wartości, tak jak do tej pory budowały krakowski oddział!

RAVE MATTERS!
Będę dla Was codziennie!
Będzie sztuka, muzyka, rozmowa i dialog!
Opublikujemy pełny katalog wyprzedażowy!
Zapraszamy do Thinking/Store aby mówić o przyszłości!


Chodźcie z nami! Zbudujmy coś nowego!