< Księgarnia | Wystawa (Polska)

Księgarnia | Wystawa (Polska)
2016-04-17 do 2016-06-17 IAMESH SECRET COLLECTIVE
GOLEM

2016-04-17 do 2016-06-17
IAMESH SECRET COLLECTIVE
GOLEM

IAMESH SECRET COLLECTIVE

Golem Art Gallery Squating

akcja – performance – wystawa – aktywizm - życie

wernisaż idei: 17.04.2016 roku (niedziela) godzina 19:00 (podczas otwarcie odbędzie się performance)

Nie możesz spać? Czujesz ciągły niepokój? Masz poczucie winy, że nic nie robisz? Czy wręcz przeciwnie? Myślisz, że jesteś w tym sam?

IAMESH SECRET COLLECTIVE wraca do działania w przestrzeni Księgarni | Wystawie Fundacji Razem Pamoja! Chcemy pchnąć dodatkową energię w miejsce idealne do aktywizacji wyobraźni aby poznawać, działać i dzielić się doświadczeniami artystów związanych z inicjatywą IAMESH.

2 + 2 = 5. Oto IAMESH

Nie jest to artysta, nie jest to grupa twórców, nie jest to także kolektyw współpracujących ze sobą indywidualności zmierzających do jakiegoś konkretnego celu. IAMESH to nieformalna wspólnota, to rozproszone stado, którego członkowie spontanicznie, po omacku, poszukują własnego sposobu bycia-nie-bycia w świecie.

Niektórzy z Was zapewne pamiętają naszą wystawę w sierpniu 2015 roku, gdzie zainicjowaliśmy wieczorek towarzyski, wystawę, pokaz filmu. Wydarzeniu towarzyszyły koncerty w znanych krakowskich klubach (Bomba, Piękny Pies), naszą koncepcję przedstawiliśmy również w galerii V9 w Warszawie oraz na Festiwalu GOA DUPA w Bieszczadach. Świetnym spotkaniom nie było końca, postanowiliśmy więc kontynuować dobrą passę i zacząć długoterminowy projekt z Fundacją Razem Pamoja. 

link do wydarzenia:https://www.facebook.com/events/719418041503674/ 

Codziennie w galerii spotkacie Adama Grubę GOLEMA, który będzie się starał przewodniczyć stadu i prowadzić do ciekawych spotkań, akcji, koncertów, mikro-wystaw, pokazów oraz podawać magiczne napoje. Obserwujcie uważnie nasz profil gdzie będziemy na bieżąco informować o naszych inicjatywach! 

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!

*Ostrzegamy Iamesh jest uzależniające. Przedawkowanie może skutkować nieodwracalnymi zmianami w postrzeganiu rzeczywistości. Gdy zażyjesz raz nie bedziesz mógł przestać.

Link do strony IAMESH: http://cargocollective.com/IAMESH